Інші види спорту

Україна здобула ще одну медаль на ЧС з важкої атлетики

13/04/2016

Україна здобула чергову медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить в Норвегії.

Наша землячка Вероніка Івасюк, яка виступає у ваговій категорії до 58 кг, здобула "срібло" у ривку з результатом в 90 кг.

dfgjkd

Українка увійшла до п'ятірки найкращих важкоатлеток континенту в своїй категорії на 4-му місці з сумою двоборства 198 кг (90 + 108).

Чемпіонкою стала азейбаржанка Бойанка Костова 235 кг (105 + 130), "срібло" взяла румунка Ірина-Лакрамьоара Лепса (205, 88 + 117), замкнула трійку призерів полячка Йоанна Лоховська (204, 90 + 114).

Ще одна українка Анастасія Келар, яка також виступала в категорії до 58 кг, на жаль, не змогла підняти вагу в ривку, і закінчила виступ з результатом у поштовху – 107 кг. Обидві дівчини вперше брали участь на дорослій континентальній першості.

Раніше срібну медаль здобула інша українська спортсменка Юлія Паратова.