Українець встановив світовий рекорд у плаванні на Чемпіонаті Європи

08/08/2018

Український плавець Андрій Говоров виграв фінальний заплив на дистанції 50 м батерфляєм, встановивши новий рекорд.

Говоров, який є рекордсменом світу на цій дистанції, показав час 22,48, тим самим встановивши новий рекорд чемпіонатів Європи.

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

"Це історія! Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе", – сказав Говоров після змагань.

Нагадаємо, в Глазго проходять змагання першого в історії чемпіонату Європи з літніх видів спорту (об'єднаних чемпіонатів Європи з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та триатлону). Українці завоювали нагороди в різних дисциплінах. Зокрема, Михайло Романчук виграв дві медалі – "золото" на 400 м вільним стилем і "срібло" на 1500 м вільним стилем.