Українець встановив світовий рекорд в плаванні

02/07/2018

Український плавець Андрій Говоров на змаганнях в Римі встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Про це повідомляє XSport.

У фіналі змагань в Римі Говоров показав час 22,27 секунди і на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

ПОПУЛЯРНЕ: ЧС-2018 без Мессі: Футболіст терміново покинув Росію

"Це історія Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе", – прокоментував свій успіх спортсмен.

Відзначається, що дистанція 50 метрів батерфляєм є неолімпійських. На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті, Говоров виграв "бронзу".

Нагадаємо, українець Олег Омельчук виграв "золоту медаль" на четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби, який проходить в Мюнхені (Німеччина). Про це повідомляється на сайті Міжнародної федерації кульової стрільби.

Омельчук посів перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, встановивши в фіналі новий світовий рекорд – 243,6 очка.

Срібло взяв німець Крістіан Райтц, поступившись Український 1,2 бала. Бронзовим призером став китаєць Пу Ціфен.