Українець забив легендарний гол в Лізі чемпіонів

11/01/2019

Офіційна сторінка "Хоффенхайма" в твіттері звітує про завершення товариського матчу між їхньою командою і "Сент-Трюйденом".

Перемогу здобули німці з рахунком 5: 2.  Для нас цікавим є той факт, що один з голів за бельгійську команду забив українець Роман Безус.

Наш півзахисник став одним з героїв поєдинку серед гравців бельгійської команди.  На 34-й хвилині після розіграшу штрафного Роману вдався класний удар метрів з 25-ти.  М'яч кулею влетів у праву від воротаря дев'ятку – чудовий гол у виконанні українця.

На жаль, на 59-й хвилині Безус став і антигероєм епізоду.  Він заробив жовту картку за грубий підкат ззаду.

А через 10 хвилин українець міг відзначитися знову.  Він заробив штрафний метрах в 20-ти від воріт, який сам і взявся виконувати.  Однак, його удар прийшовся в стінку.

Сам поєдинок завершився з рахунком 5: 2 на користь Хоффенхайма.

Відзначимо, що Безус виступає в "Сент-Трюйдене" з 2016-го року і знаходиться, за словами Андрія Шевченка, в поле зору тренерів національної збірної України.

Протягом своєї каденції в Бельгії Роман зіграв за команду близько 60-и офіційних матчів.