Українка Даяна Ястремська пробилася в чвертьфінал тенісного турніру в Таїланді

30/01/2019

Відома українська спортсменка, тенісистка Даяна Ястремська перемогла представницю Китаю Шуай Пен на нинішньому турнірі WTA у місті Хуахін (Таїланд).

Про це передає Федерація тенісу України.

Українка Даяна Ястремська впевнено просувається по сітці турніру в Хуа-Хіні. В другому колі вона за 1 годину 13 хвилин здолала спротив Шуай Пен – 6:1; 6:4.

В першому сеті, незважаючи на остаточний рахунок, боротьба точилася майже в кожному геймі. Однак в ключові моменти китаянка не витримувала, тож Даяна взяла партію, віддавши візаві лише один гейм – 6:1. В другій ситуація вирівнялася. Суперниці тримали власні подачі, аж поки в дев’ятому геймі після напруженої боротьби Ястремська не зробила брейк – 5:4. В десятому одеситка завершила матч – 6:4.

Гра тривала 1 годину 13 хвилин і завершилася з рахунком 2:0 (6:1, 6:4), на користь талановитої українки. Таким чином 18-річна одеситка вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Призовий фонд змагань – 250 тис дол.

В 1/4 фіналу Даяна зіграє з переможницею пари Гарбіньє Мугуруса – Мона Бартель.