УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Українка Іваненко побила два рекорди на юнацькому чемпіонаті Європи

07/07/2018
Українка Іваненко побила два рекорди на юнацькому чемпіонаті Європи

Метальниця молота встановила історичне досягнення вже в кваліфікації турніру

Валерія Іваненко побила юнацький рекорд України і рекорд чемпіонатів Європи U-18 з метання молота (вага – 3 кг). Про це повідомляє сайт федерації легкої атлетики України.

ПОПУЛЯРНЕ: Всім футболістам повернули документ: Зникне ще один футбольний клуб

У кваліфікації чемпіонату Європи U-18 з легкої атлетики в угорському Дьйорі Іваненко показала результат 74,36 м. Він також став найкращим показником в цьому сезоні в світі серед атлеток у віці до 18 років.

Попередній рекорд України також належав Іваненко. 28 травня 2018 року в Кропивницького вона метнула молот на 73,83 м.

Що стосується рекорду чемпіонату, то спочатку в кваліфікаційній групі А його побила фінка Сара Кіллін (67,25 м), а потім цей результат перевершила Валерія, яка змагалася в групі В.

Фінал з метання молота на чемпіонаті Європи U-18 відбудеться 6 липня. 

Нагадаємо, у травні український стрілець Олег Омельчук на етапі Кубка світу в Мюнхені побив світовий рекорд зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів. Про це повідомляє SportArena.

Омельчук вже на першому етапі позначив свою націленість на золото, набравши 102,5 бала. Отримане перевага призвела українця до подвійного успіху.

Омельчук на шляху до світового рекорду дозволив собі тільки чотири постріли менше 10 балів. Цього виявилося достатньо, щоб і виграти етап в Мюнхені, і на 1,3 бала поліпшити світовий рекорд.