УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Українка Цуренко виграла престижний турнір в Акапулько

04/03/2018
Українка Цуренко виграла престижний турнір в Акапулько


Українська тенісистка Леся Цуренко захистила свій чемпіонський титул

Друга ракетка України Леся Цуренко другий рік поспіль виграла престижний турніру WTA в Акапулько (Мексика), обігравши в фіналі швейцарку Штефані Фегель.

Цуренко вдалося першій виконати брейк в цьому матчі в п'ятому геймі, але після цього в боротьбі втратила свій гейм. Коли сет йшов до тай-брейку, Леся допустила чотири подвійні помилки, дозволивши Фегель забрати стартовий сет. У другому раунді швейцарка лідирувала 4:2, проте перевагою не скористалася – Леся зуміла взяти три гейми поспіль, але подаючи на сет, віддала свою подачу. В результаті доля партії вирішувалася на тай-брейку, де Цуренко віддала суперниці лише два гейми.

У вирішальній партії Леся вирвалася вперед 3:0, після цього віддала свою подачу, але ще одним брейком повернула свою перевагу, яку їй вдалося зберегти.

Леся Цуренко (Україна, 7) – Штефані Фегель (Швейцарія) 5:7, 7:6 (2), 6:2.

"Цей турнір – особливий дня мене. Тому перемогти в Акапулько вдруге – це просто неймовірне відчуття, що я знову опинилася тут. Дякую всім, хто сьогодні прийшов на фінал. Це було приголомшливо.

Штефані Фегель сьогодні провела неймовірний матч. Він тривав майже три години, ми обидві нервували і обидві все ще боролися до самого кінця. Дякую, за такий матч і за цей досвід.