Українка виборола срібло чемпіонату Європи і встановила новий рекорд

07/08/2018

Аліна Цвілій виграла срібну медаль зі спортивної ходьби

Українка Аліна Цвілій виграла срібну медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики у спортивній ходьбі, що проходить в Берліні (Німеччина).

23-річна спортсменка фінішувала другою на дистанції 50 км, подолавши її за 4:12:44 години, тим самим, встановивши новий рекорд України.

Першою фінішувала 38-річна спортсменка з Португалії Інес Енрікес.

Ще дві українки Христина Юдкін і Василина Вітовчук посіли на цій дистанції 4 і 5 місця – відповідно.

Нагадаємо, стало відомо про ще одне срібло. Українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час).

Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар'ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Нагадаємо, що це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов'ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

На рахунку збірної України вже 13 медалей (4 золотих, 8 срібних і 1 бронзова) на цьому чемпіонаті Європи, що дозволяє посідати 7 місце.