Українка завоювала золоту медаль з метання молота на міжнародному турнірі

21/06/2018

Українка Ірина Климець перемогла на міжнародному турнірі з метань SITHONIA INTERNATIONAL THROWING MEETING, який відбувся 20 червня у Греції.

Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

У секторі для метання молота Климець у третій спробі показала результат 70,64 м, який і забезпечив їй перемогу.

Інша українська спортсменка Ірина Новожилова на змаганнях з метань молота у Франції посіла четверте місце. Її результат – 63,88 м.

Нагадаємо, українська легкоатлетка Наталія Прищепа здобула “срібло” на змаганнях у Франції. Вона фінішувала другою в забігу на 800 м на змаганнях у Франції.

У місті Монтрей Прищепа фінішувала з часом 1.59,83 хв. Перше місце в цьому забігу виборола Франсін Нійонсаба з Бурунді. Турнір у Франції був першим для Наталії Прищепи в нинішньому сезоні.

Також відомо, що наша четвірка у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Вороніної та Юлії Бакастової дійшла до фіналу, по черзі здолавши британок (45:27), угорок (45:41) і італійок (45:42), пише Укрінформ.

У фіналі українки поступилися росіянкам 30:45. В останньому двобої Харлан виграла у чинної чемпіонки Європи Соф’ї Великої з рахунком 15:5, проте відіграти відставання Ользі не вдалося.