Українка здобула срібло на фінальному етапі “Діамантової ліги”

31/08/2018

Українка поступилася лише лідеру світового сезону Марії Ласіцкене з Росії.

У Цюріху (Швейцарія) завершився фінал комерційної серії змагань з легкої атлетики Діамантова ліга в стрибках у висоту.

2-е місце на цих змаганнях посіла українка Юлія Левченко, повідомляє офіційний сайт турніру. Левченко у своїй кращій спробі подолала планку на висоті 1 метр 94 сантиметри, в той час як на 1,97 вже завершила змагання, не реалізувавши жодного з трьох спроб.

Українка програла тільки Марії Ласицкене з Росії – кращій стрибунці в світі, яка програла лише один турнір у нинішньому році. 5-е місце на турнірі в Цюріху серед п'яти спортсменок розділили Катерина Табашник та Оксана Окунєва з результатом 1,85 метра.

В інших фіналах спортсмени України сьогодні більше участі не беруть.

Раніше ми повідомляли, що найсильніша легкоатлетка України Юлія Левченко зізналася, що у неї є патріотизм. Срібна призерка чемпіонату світу та олімпійська чемпіонка серед юніорів відверто заявила, що для неї важливо, коли піднімається прапор України і звучить гімн.