Українська 15-річна тенісистка бориться за місце в фіналі турніру ITF

07/06/2018

Дарина Лопатецька буде боротися за місце в фіналі турніру ITF у Туреччині

У матчі другого кола турніру з призовим фондом $ 15,000 15-річна українка виявилася сильнішою 18-річної представниці Росії Анни Уреке: 6: 2, 7: 5.

Відзначимо, що в другому сеті Лопатецька вела з рахунком 4: 2, після чого суперниця зрівняла рахунок, а після 5: 4 на користь харків'янки, на корт був викликаний фізіотерапевт. У десятому геймі Дарина не реалізувала три матчбола, але потім відіграла брейк-поінт росіянки і з другої спроби на її подачі завершила матч.

Зустріч тривала 2 години 22 хвилини, і за цей час Лопатецька допустила чотири подвійні помилки, реалізувала сім з тринадцяти брейк-поінтів і програла чотири гейми на своїй подачі.

Нагадаємо, що це перший професійний турнір для нашої тенісистки. У чвертьфіналі Дарина зустрінеться з переможницею матчу між лідером посіву італійкою Федеріко Білардо і Дженніфер Луікхам з Індії.