УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українська команда представить країну на змаганні з художньої гімнастики

12/08/2018
Українська команда представить країну на змаганні з художньої гімнастики

Україна буде представлена і в особистих змаганнях, і у групових Змагання відбуватимуться з 17 по 19 серпня у столиці Білорусі, Мінську. Пройде черговий етап серії «Челлендж-Кап» з художньої гімнастики. 

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації гімнастики України. Україна на цьому старті представлять лідер збірної Влада Никольченко та багаторазова переможниця міжнародних турнірів Яніка Вартлаан. 

Також виступить збірна команда у групових вправах у складі Анастасії Возняк, Валерії Ханіної, Валерії Юзьвяк, Діани Міжерицької, Аліни Бихно та Тетяни Довженко. Трансляцію змагань можна подивитися на телеканалі «Білорусь 5». 

Нагадаємо, що національна збірна з художньої гімнастики виборола дві золоті та одну срібну нагороди на Міжнародному європейському турнірі, що проходив у м. Пескара (Італія). 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України. У категорії сеньорок перемогу здобула лідер збірної Влада Никольченко (72,000). Найкращою серед юніорок стала українка Вікторія Онопрієнко (66,750).