УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українська легкоатлетка виборола срібну нагороду на Чемпіонаті Європи

12/08/2018
Українська легкоатлетка виборола срібну нагороду на Чемпіонаті Європи

Українська легкоатлетка зі стрибків у довжину Марина Бех виграла срібну нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який триває у Берліні.

В останній спробі Марина Бех показала результат 6,73 метра. Перемогу з результатом 6,75 метра здобула німкеня Малайка Михамбо

Це сьома медаль для збірної України на чемпіонаті Європи. До цього Мар'ян Закальницький та Аліна Цвілій завоювали золото та срібло відповідно в спортивній ходьбі на 50 км, Сергій Никифоров виборов бронзу зі стрибків у довжину, Анна Рижкова виборола срібло у бігу на 400 метрів з бар'єрами і Наталія Прищепа разом з Ольгою Ляховою вибороли золото та бронзу відповідно з бігу на 800 метрів.

Нагадаємо, нещодавно ще одна українка вразила всіх своїми здібностями. Чемпіонка Європи у бігу на 800 метрів Наталія Прищепа, після перемоги на турнірі у Берліні у 2018 році, встановила унікальне досягнення.

Українка Прищепа була чинною чемпіонкою Європи після перемоги на змаганнях в Амстердамі у 2016 році. На Чемпіонаті Європи 2018 року у Берліні вона захистила свій титул чемпіонки Європи. Прищепа стала першою, кому вдалося це досягти.