УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українська поліцейська стала призеркою Чемпіонату Європи з бодіфітнесу

26/07/2018
Українська поліцейська стала призеркою Чемпіонату Європи з бодіфітнесу

Лейтенант поліції Ірина Крапивницька з Камְ’янця-Подільського впродовж місяця стала володаркою Кубка України та срібною призеркою Чемпіонату Європи з бодіфітнесу.

Лейтенант поліції Ірина Крапивницька працює на посаді старшого інспектора-чергового ізолятора тимчасового тримання № 6 в Кам’янці-Подільському, а у вільний від роботи час активно займається спортом.

Ірина давно мріяла виступити на змаганнях з бодібілдингу і рік тому поставила собі конкретну ціль — взяти участь у Чемпіонаті України. Інтенсивні тренування та правильне харчування дали свій результат — дівчина стала абсолютною чемпіонкою у категорії «бодіфітнес» та здобула «срібло» з бодібілдингу.

Але на цьому досягненні поліцейська не зупинилась і спробувала свої сили у відкритому Чемпіонаті Європи, що проходив у Львові. Там Ірина теж показала чудовий результат і посіла друге місце в категорії «бодіфітнес».

Нагадаємо, що жіночий бодіфітнес – популярний останнім часом різновид фітнесу. З'явився цей вид спорту як відповідь на потребу в змаганні на демонстрацію пропорційного розвитку тіла без застосування гімнастики, елементів акробатики та іншого.