УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українська призерка Марина Бех показала фото з відпочинку в Туреччині

13/08/2018
Українська призерка Марина Бех показала фото з відпочинку в Туреччині

Українська легкоатлетка Марина Бех показала фотографії зі свого відпочинку в Туреччині. Користувачі обсипали компліментами її спортивну фігуру у купальнику.

Знімки Марина виклала у своєму Instagram.

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні Марина Бех здобула для України срібну медаль. Вона займається стрибками у довжину.
Українська легкоатлетка зі стрибків у довжину Марина Бех виграла срібну нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить в Берліні.

Це сьома медаль для збірної України на чемпіонаті Європи. До цього Мар'ян Закальніцкій і Аліна Цвілій завоювали золото і срібло відповідно в спортивній ходьбі на 50 км, Сергій Никифоров завоював бронзу в стрибках в довжину, Анна Рижкова завоювала срібло в бігу на 400 метрів з бар'єрами і Наталія Прищепа разом з Ольгою Ляхової завоювали золото і бронзу відповідно в бігу на 800 метрів.

Нагадаємо, що українська легкоатлетка Анастасія Колотій продемонструвала фотографії з відпустки, проведеної на Червоному морі в Єгипті. Колотій спеціалізується в стрибках у довжину.