Українська спортсменка виборола срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики

29/04/2018

Українка Влада Нікольченко виграла срібло на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить в Баку.
Нікольченко пропустила вперед лише росіянку Марію Сергєєву. Сумарно в 4 видах вона отримала 67,550 бала, випередивши Анастасію Салос з Білорусі на 1 бал.

У минулому році Влада також здобула срібло. На міжнародному турнірі в Ізраїлі вона, в складі юніорської збірної, зайняла 2-й рядок.

Що стосується ще однієї українки на Кубку світу – Олени Дяченко, то вона фінішувала на 13-му місці (60,450 бала), пропустивши перший етап змагань. А ось збірна України в групових вправах посіла 4-е місце в багатоборстві, поступившись командам Італії, Болгарії та Японії.