УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Українська тенісистка Еліна Світоліна розпочала співпрацю з новим наставником

13/09/2018
Українська тенісистка Еліна Світоліна розпочала співпрацю з новим наставником

Шоста ракетка світу Еліна Світоліна почала роботу з новим тренером після того, як припинила співпрацю з колишнім наставником Тьєррі Асьоном по закінченню US Open, повідомляє ресурс Tennis.life та сайт "Великий теніс".

62-річний американський фахівець Нік Савіано був помічений у Національному Тенісному Центрі під час US Open в Нью-Йорку.

На той момент тенісистка разом з агентом вирішувала усі питання щодо співпраці.
У коментарі ресурсу "Великого тенісу" команда Світоліної підтвердила, що на даний момент вона тренується разом з Савіано, але це пробний період.

Відзначимо, що в якості тренера американець вісім років працював з канадкою Ежені Бушар, поки їх співпраця не завершилося в 2015 році. За цей період Бушар піднялася на 5-у сходинку в рейтингу WTA, а також зіграла в чвертьфіналі, двох півфіналах і фіналі (Вімблдон 2014) на Великий Шолом.

Далі спеціаліст співпрацював з американкою Слоан Стівенс (з 2015), кілька тижнів провів у команді британки Лори Робсон, а також був помічений з ще однією американкою Самантою Кроуфорд. Останні кілька років Савіано працював з юною тенісисткою з США – Амандою Анісімовою (17-річна Анісімова на цьому тижні вийшла в дебютний чвертьфінал в WTA-турі).