УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українська тенісистка Леся Цуренко за крок від престижної світової нагороди

12/09/2018
Українська тенісистка Леся Цуренко за крок від престижної світової нагороди

Друга ракетка України Леся Цуренко потрапила в номінацію на нагороду "Прорив серпня" від WTA.
Крім 26-ї ракетки світу, на це звання претендують білоруска Аріна Соболенко, Маркета Вондроушова з Чехії, латвійка Анастасія Севастова і Ешлі Барті з Австралії.

Відзначимо, що в серпні Цуренко вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал турніру "Великого Шолома", пробившись у топ-8 гравців Відкритого чемпіонату США. Зупинити українку змогла майбутня переможниця турніру 20-річна японка Наомі Осака.

За підсумками US Open українка встановила новий особистий рекорд в рейтингу WTA, а її кривдниця піднялася відразу на 12 рядків.

Раніше Серена Вільямс під час вирішального матч турніру "Великого шолома" проти японки Наомі Осаки (2: 6, 4: 6) влаштувала істерику, звинувативши Рамоса в сексизмі і крадіжці після того, як той виніс їй три попередження і оштрафував на один гейм.

За мотивом фінального матчу US Open австралійський художник Марк Найт намалював карикатуру на Серену Вільямс, яка обурила правозахисників. Тенісистка зображена оскаженілою дитиною, що стрибає на своїй ракетці. Біля ніг Серени лежить соска.