Інші види спорту

Українські баскетболісти зазнали розгромної поразки на відборі ЧС-2019

01/07/2018

І ускладнили собі шанси на вихід у фінальний турнір.

Чоловіча збірна України з баскетболу вдома зазнала розгромної поразки від команди Латвії в відборі на Чемпіонат світу-2019.

Гра на паркеті київського Палацу спорту завершилася рахунком 71:93 (12:16, 22:25, 18:32, 19:20).

Гості виглядали більш впевненими від самого старту гри і, володіючи перевагою аж до самого кінця, впевнено здобули перемогу.

Зазначимо, що Україна вже гарантувала собі вихід до наступного раунду відбору. Однак, всі здобуті в першому груповому етапі очки переходять з командами в другий.

Українські баскетболісти поступилися у важливому матчі відбору на ЧС-2019 зазнали поразки від Туреччини (66:80) і опустилися на друге місце в турнірній таблиці групи В.

Чоловіча збірна України з баскетболу в гостях не зуміла нав'язати боротьбу Туреччині в відборі на Чемпіонат світу-2019

Команда Євгена Мурзіна впевнено розпочала гру і виграла стартову чверть. Однак, далі гра у нашої команди не складалася. В результаті в середині другої чверті українці пропустили серйозний ривок суперника і наздогнати вже не змогли – 80:66 (15:28 36:12, 10:11 19:15).