Головні новини

Українські борці на чолі з Беленюком тріумфували на турнірі в Польщі

14/03/2018

Беленюк і Ткач допомогли команді України здобути перемогу в польському турнірі

Українські борці Жан Беленюк (греко-римський стиль) та Юлія Ткач (вільний стиль) в складі команди AKS Madej стали чемпіонами польської борцівської ліги PWPW KLZ.

У фіналі команді AKS Madej протистояла Boruta-Olimpijczyk: було проведено 9 поєдинків у різних вагових категоріях.

Українські спортсмени виграли фінальні сутички – Юлія Ткач у ваговій категорії 63 кг здолала Софію Георгієву 3:0, а Жан Беленюк виграв поєдинок у вазі 98 кг, перемігши Аркадіуша Кулініча 2:0. Сутичка Беленюка була останньою і вирішальною.

"Виступав останнім і, як завжди це буває, результат сутички визначав чемпіона усього сезону! Плюс керівництво пообіцяло грошовий бонус для команди в разі перемоги (після першого матчу програвали 4 пункти), тобто завдання було не з легких! Слава Богу все закінчилося благополучно для нас.

Вітаю всіх, хто брав участь в досягненні цього чемпіонства. Команду, тренерів, керівництво клубу, уболівальників. Окремо дякую організаторам цього свята боротьби.

Вірю всім серцем, що і в Україні колись з'явиться свідоме ставлення до спорту і будуть створюватися клубні ліги, та інші змагання, для розвитку і популяризації спорту в нашій країні", – написав Беленюк в Фейсбуці після перемоги.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські борці не поїдуть на чемпіонат Європи в Росії, який пройде в Каспійську з 20 по 26 березня. Таке рішення пов'язане з тим, що Міністерство спорту України прийняло рішення бойкотувати всі спортивні змагання в Росії.

Президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв обурений таким рішенням.

"Це така збочена політика – хто наввипередки, швидше прийме більш ідіотське рішення. Ми вже обігнали древніх людей за своєю безглуздості, ті зупиняли війни заради спортивних змагань", – висловився Тедеєв.