Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українські фехтувальники завершили Євро-2017 з одним «сріблом» в активі

19/06/2017
Українські фехтувальники завершили Євро-2017 з одним «сріблом» в активі

У столиці Грузії Тбілісі фінішував Чемпіонат Європи 2017 року з фехтування. В останній день континентальної першості відбулися командні змагання на шаблях серед чоловіків та на шпагах у жінок.

Click on the slide!

Володимир Станкевич, Анатолій Герей, Максим Хворост, Богдан Нікішин 

Чоловіча збірна України з фехтування на шаблях у складі Андрія Ягодки, Олексія Стаценка, Дмитра Пундика і Богдана Платонова стала п’ятою.

В 1/8 фіналу українські фехтувальники не зазнали труднощів з британцями, перемігши суперників з рахунком 45:31, однак уже в наступному раунді не змогли вибити з боротьби другий номер посіву – росіян, які за підсумками турніру стали володарями золотих медалей. Зустріч завершилася з рахунком 45:29 на користь збірної Росії.

Далі національна команда України здобула перемогу над французами, закінчивши поєдинок з рахунком 45:44, а в бою за п’яте місце континентальної першості Пундик, Ягодка, Стаценко і Платонов взяли гору над румунами – 45:38.

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі киянки Фейбі Бежури, Олени Кривицької з Тернополя та випускниць Львівського державного університету фізичної культури Анфіси Почкалової і Ксенії Пантелеєвої показала сьомий результат у командній першості в останній день Євро-2017 у Тбілісі.

В 1/8 фіналу українки здобули перемогу над ізраїльськими фехтувальницями з рахунком 45:39, а в наступному турі поступилися в напруженому протистоянні збірній Румунії – 40:44.

У боротьбі за п’яте місце Бежура, Почкалова, Кривицька та Пантелєєва спочатку програли німкеням – 39:45, але після реабілітувалися в поєдинку з італійками за підсумкову сьому позицію, вирвавши перемогу з перевагою в один укол – 32:31.

Тож цьогорічний континентальний форум українські фехтувальники завершили, здобувши тільки одну нагороду. У командних змаганнях шпажистів Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост і Володимир Станкевич стали володарями срібних медалей.