УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українські фехтувальниці пробиваються до чвертьфіналу ЧЕ-2018

20/06/2018
Українські фехтувальниці пробиваються до чвертьфіналу ЧЕ-2018

На чемпіонаті Європи в Нові-Саді жіноча збірна України (рапіра) здобула першу перемогу. В 1/8 фіналу українки взяли гору над командою Швеції – 45:21.

За українську команду виступали Катерина Ченцова, Анастасія Московська, Олександра Сенюта (Ганна Тараненко – запасна). Вже на початку матчу Україна отримала велику перевагу – 15: 6 після перших трьох сутичок. Правда, після цього Харріент Рундквіст на рівних отфехтовала з Московської – 5: 5, але потім рахунок знову став рости на користь українок.

В одній із сутичок Естер Шрайбер також втрималася на 5: 5 проти Сенюти, але потім вона ж програла 3: 9 Московській і рахунок став уже просто величезним – 40:19 на користь України. Довести матч до перемоги не представляло ніякої проблеми і останні п'ять очок команді принесла Сенюта.

Втім, найважче в українок попереду, оскільки в чвертьфіналі на них чекає матч з Італією. Італійки, як фаворитки, перший раунд змагань пропускали.

Нагадаємо, що фехтування – це система прийомів володіння ручним холодною зброєю в рукопашному бою, нанесення і відбиття ударів і уколів