УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українські гімнастки вибороли золоті медалі на Міжнародному європейському турнірі

30/07/2018
Українські гімнастки вибороли золоті медалі на Міжнародному європейському турнірі

28 липня в італійському місті Пескара національна збірна України з художньої гімнастики з успіхом виступила на Міжнародному турнірі.

У категорії сеньорок перемогу здобула лідер національної збірної 15-річна Влада Никольченко (72,000). Друге і третє місця зайняли одні з лідерів світової художньої гімнастики – італійки Мілена Балдассарі (71,050) і Олександра Аджурджукулезе (69,950).

Перемогу серед юніорок здобула одна з лідерів юніорської збірної Вікторія Онопрієнко (66,750). Гімнастка показала кращі результати з обручем, м'ячем і булавами і другий – зі стрічкою, що дозволило їй обійти найближчу суперницю з Італії Єву Герарді більш ніж на 2 бали.

Третьою стала гімнастка з Німеччини Маргарита Колосов. Збірна команда в групових вправах також показала високі результати (40,700). Дівчата посіли друге місце в багатоборстві, поступившись господаркам турніру – італійкам (45,100). Команда Німеччини посіла третє місце з сумою 31,050.

Нагадаємо, що наступним турніром для збірної з художньої гімнастики стане Кубок Світу, який пройде з 17 по 19 серпня в Мінську, Білорусь.