Українські легкоатлетки знову здобувають перемогу

30/12/2016

Українські легкоатлети завоювали чотири нагороди на змаганнях в Словаччині

В словацькому місті Бардіїв відбувся чоловічий та жіночий кроси в яких призерами стали українські легкоатлети, повідомляє Корупія.Інфо з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

У змаганнях серед жінок з результатом 43,06 хвилини перемогла українка Валентина Кілярська. Наталія Шозда фінішувала слідом (45,28 хв).
Двоє українців піднялися і на п’єдестал чоловічих змагань. Олександр Матвійчук став другим (31,48 с), поступившись 19 секундами кенійцю Гілларі Кімайо. Павло Верецький подолав дистанцію за 32,29 хв і фінішував третім.

Нагадаємо, що міжнародна федерація легкої атлетики попередила Україну щодо можливих санкцій у разі відсутності гарантій у реалізації національної програми допінгового контролю.