Маркіян Івашко і Анастасія Павлова показали вдалий результат на Гран-Прі у Болгарії.

На Гран-прі Європи в Софії українські лучники Маркіян Івашко і Анастасія Павлова встановили новий світовий рекорд.

У змішаних змаганнях вони набрали рекордну суму балів – 1343.

Примітно, що попередній рекорд був встановлений двома тижнями раніше. Корейці Ву-Сек Лі і Ху-Іх Чан набрали 1 338 очок.

Раніше Івашко двічі ставав чемпіоном світу в командній стрільбі з лука, тричі брав срібло і бронзу в індивідуальному заліку.
А ось в активі Павлової – золото і бронза на чемпіонаті Європи та Європейських іграх відповідно в командній стрільбі.

Ще один наш співвітчизник встановив світовий рекорд. Українець Говоров отримав світову першість в плаванні.

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

"Це історія! Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе", – сказав Говоров після змагань.
На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв "бронзу".