Українські спортсмени завоювали бронзові медалі на Кубку Європи з бігу

12/06/2017

У столиці Білорусі Мінську проходили легкоатлетичні змагання в рамках Кубку Європи в бігу на 10 тис. метрів.

На цьому турнірі чоловіча та жіноча збірні України здобули бронзові нагороди, інформує офіційний сайті змагань.

У чоловіків кращий результат в особистому заліку серед українців показали Дмитро Лашин (9-е місце, 29:21.36) і Роман Романенко (10-е, 29:21.43). Перші три місця зайняли бігуни з Іспанії. Загальний результат наших спортсменів склав 1 годину 29 хвилин 03,26 секунди. Українці поступилися іспанській та італійській командам.
Жіноча збірна фінішувала із загальним результатом 1:41:25.0, поступившись Білорусі та Португалії.

В особистому заліку у забігу Б кращий результат з особистим рекордом показала Юлія Шматенко (33.11,13 хв). Другою фінішувала Ольга Котовська (33.34,49 хв), а дев'ятою Олена Сердюк (34.39,38 хв).