УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Українські спортсмени завоювали сьоме золото на Паралімпіаді

18/03/2018
Українські спортсмени завоювали сьоме золото на Паралімпіаді

Паралімпіада – 2018 проходить з 9 по 18 березня

Українські спортсмени завоювали ще одну медаль на Паралімпійських іграх – 2018 у Пхенчхані, Південна Колорея. Українські лижники здобули сьому золоту медаль.

У заключний день Ігор-2018 перемогу здобули Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова, які посіли перше місце в лижній змішаній естафеті 4х2,5 км.

17 березня Григорій Вовчинський виборов "срібло" в лижних гонках (10 км) серед спортсменів в категорії "стоячи", а Максим Яровий – "бронзу" в лижних гонках на 7,5 км (сидячи).

Таким чином, тепер збірна України має 22 медалі – 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Паралімпійська збірна України повторила свій найкращий результат в історії на зимових Паралімпійських Іграх завоювавши 7 золотих нагород. Раніше таке досягнення у наших паралімпійців було лише на Паралімпіаді 2006 у Турині.

В цьому році в Паралімпіаді беруть участь 567 спортсменів з 48 країн, а також делегація допущених до змагань спортсменів з Росії, які виступають під нейтральним прапором в статусі нейтральних паралімпійських атлетів.

Нагадаємо, до складу збірної України увійшли 33 спортсмени. Українська збірна бере участь в Паралімпіаді вже в шостий раз.