УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українські стрибуни сенсаційно вибороли золоті медалі Чемпіонату Європи

06/08/2018
Українські стрибуни сенсаційно вибороли золоті медалі Чемпіонату Європи

У Глазго (Шотландія) стартував чемпіонат Європи зі стрибків у воду.
Перший же вид програми виявився для нашої команди золотим.

16-річна Софія Лискун з Луганська і 25-річний миколаївець Олег Колодій трохи сенсаційно виграли золото в командній першості в стрибках з триметрового трампліну і десятиметрової вишки.

Цікаво, що на протязі багатьох змагань впевнено лідирували представники РФ Юлія Тімошініна і Євген Кузнєцов. Однак виконуючи заключні, шості стрибки, росіяни примудрилися розгубити вагому перевагу. Якщо Кузнєцов у своїй спробі вирішив не ризикувати і виконати стрибок невисокої складності, то Тімошініна грубо помилилася.

Як наслідок, росіян спочатку обійшли німці Марія Курйо і Лу Массенберг, а потім і українські стрибуни. При цьому заключна спроба Колодія була не ідеальною. Зате юна Софія Лискун виконала стрибок бездоганно і завоювала першу в своїй кар'єрі медаль вищої проби на чемпіонатах Європи. До сих пір у Софії на дорослому рівні була бронза континентальної першості-2017 Києві в синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Також вперше чемпіоном континенту став і досвідчений Колодій. У Олеговою колекції була бронза чемпіонату світу-2017, три бронзи і срібло європейських чемпіонатів. І ось сьогодні він вперше піднявся на вершину п'єдесталу змагань такого рівня.