УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Український баскетболіст допоміг “Лейкерс” перемогти у матчі Літньої ліги НБА

11/07/2018
Український баскетболіст допоміг “Лейкерс” перемогти у матчі Літньої ліги НБА

"Лейкерс", за який грає українець Михайлюк, зуміли впевнено переграти "Нью-Йорк Нікс" в третьому матчі Літньої ліги НБА в Лас Вегасі – 109:92.

На відміну від попередніх матчів, ця гра "Лейкерс" вийшла результативною і вони вперше на турнірі в Лас-Вегасі подолали позначку в 100 очок.

Святослав Михайлюк провів на паркеті 25 хвилин, набравши 9 очок, 3 підбирання, 2 передачі та 1 блок-шот. Він реалізував всього 3 з 12 кидків з гри, включаючи 3 з 9 триочкових.

"Вони дозволяли нам забивати м'яч, а ми намагалися не давати їм так багато простору за рахунок гри в обороні. Зіграли добре в атаці, тому що краще пасували м'яч. Активно поверталися на захист і не давали їм набирати легкі очки", – сказав українець в інтерв'ю клубному телебаченню.

Нагадаємо, що керівництво "Лос-Анджелес Лейкерс" вирішило підписати контракт з Святославом Михайлюком. Контракт розраховано на три роки з можливістю його продовжити ще на рік.

При цьому сума угоди не повідомляється. Однак, за даними інсайдера НБА Шамса Чаранії, за три роки Михайлюк отримає 4,6 мільйона доларів. У перший рік його зарплата може становити 1,5 мільйона доларів.