УКР
App for android App for apple

Український боксер зміг завоювати пояс чемпіона в США

20/08/2018
Український боксер зміг завоювати пояс чемпіона в США

Голуб здобув перемогу одноголосним рішенням суддів

Українець Іван Голуб (15-1, 12 КО) зустрівся з американцем Ланардо Танера (34-13-2, 21 КО) у поєдинку другої напівсередньої ваги за титул чемпіона США за версією WBC. Бій проходив у Гановері (Меріленд, США). Голуб здобув перемогу рішенням суддів.

Українець почав контролювати Танер з початку бою, але той уникав влучень Голуба в першій половині бою. Уже в другій 43-річний Танер почав втомлюватися і пропускати удари молодого українця.

Троє суддів одноголосно віддали перемогу українцеві (двічі 100: 90 і 99:91). Нагадаємо, в попередньому поєдинку Голуб святкував перемогу над колумбійцем Фіделем Монтерросо Муньосом.

Для Голуба той поєдинок став поверненням на ринг після першої в кар'єрі поразки, яку Іван отримав у поєдинку проти Джемонтея Кларка в червні 2017 року – тоді українець програв за очками.

29-річний Іван Голуб народився в Горлівці, зараз живе і тренується в Нью-Йорку, і всі свої бої проводить у США. У послужному списку боксера 15 перемог (12 з них дострокові) і одна поразка. У рейтингу боксерів напівсередньої ваги займає 87-е місце.