УКР
App for android App for apple

Український чемпіон анонсував наступний бій

28/03/2018
Український чемпіон анонсував наступний бій

Макс Бурсак поділився найближчими планами

Український боксер Макс Бурсак (33-5-1, 15 КО), інтер-континентальний чемпіон WBO (2010-2012) і чемпіона WBA Continental (2013-2017) в середній вазі, розповів про те, коли очікувати його повернення в ринг. Крім того, Бурсак повідомив про поповнення в своїй команді: у спортсмена з'явилися фахівець з харчування та фізично-функціональній підготовці.

"Я наберуся терпіння і зосереджуся на підготовці до свого наступного поєдинку, дати якого розглядаються або на кінець квітня, або на середину травня. Олександр Красюк веде переговори з декількома бійцями, але їх імена я поки оголошувати не можу.

Після свого грудневого бою я переглянув своє бачення підготовки до поєдинків і, впевнений, що зможу уникнути тих помилок, які були допущені. Вже зрозуміло, що тільки мого досвіду і знань для того, щоб зробити поєдинок більш професійним, не вистачить. Тому в моїй команді з'явилися фахівець з харчування та фізично-функціональній підготовці.

Також я став більше приділяти уваги тому, щоб максимально убезпечити себе від травм. Особливо це стосується правої руки. В цілому, я і моя команда налаштовані дуже позитивно і рішуче. Хто б не став моїм суперником, я повинен перемагати його впевнено й видовищно", – розповів Бурсак в коментарі Sport.ua.

Нагадаємо, в своєму останньому на сьогоднішній день поєдинку, який відбувся 16 грудня в Броварах (Україна), Макс Бурсак переміг молодого грузина Сосо Абуладзе (13-8-1, 9 КО). У 8-раундовому рейтинговому бою в другій середній вазі (до 76,2 кг) здобув перемогу одноголосним суддівським рішенням.

Нагадаємо, в своєму останньому поєдинку, який відбувся 16 грудня 2017 року в Броварах, Макс Бурсак переміг одноголосним суддівським рішенням молодого грузина Сосо Абуладзе.

22 квітня 2017 року в Карсоні (Каліфонія, США) Макс Бурсак програв Хильберто Раміресу і не зміг завоювати титул Чемпіона світу за версією WBO.

Бій пройшов у високому темпі і Рамірес явно домінував у ринзі. Бурсак виглядав гідно і відмінно захищався, але мексиканець працював на дальній дистанції, а на ближню майже не підпускав українця.

Поєдинок тривав усі 12 раундів, за підсумками яких судді одноголосно віддали перемогу Раміресу з рахунком 120-106.

Нагадаємо, що на думку букмекерів, фаворитом поєдинку був Гільберто Рамірес.