Український футболіст отримав моторошну травму під час матчу

30/07/2018

Матч другого туру друголігової першості України «Нива» (Тернопіль) – «Буковина» (Чернівці) запам’ятався не тільки вдалою грою гостей. Гравець «Ниви» порізав руку, а футболіст чернівецької команди втратив свідомість.

Першим постраждалим став капітан тернопільської «Ниви» Костянтин Пікуль. Наприкінці першого тайму Пікуля вилучили з поля за удар в обличчя. Вже прямуючи до роздягальні, Костянтин із пересердя вдарив рукою скляні двері підтрибунних приміщень. Осколки глибоко порізали руку футболісту. Першу допомогу Костянтину Пікулю надали поліцейський та лікар тернопільської команди.

А на 71 хвилині зустрічі вже дісталося гравцеві «Буковини» Віталію Кузіву. Під час боротьби на «другому поверсі» Віталій зіткнувся головою з Тарасом Кривим. Віталій Кузів опинився на газоні. Футболіст «Ниви» Тарас Кривий побачив, що Кузив втратив свідомість. А суддя гри Павло Дубровець миттєво зупинив гру та разом із Кривим надав гравцеві «Буковини» першу допомогу.

Вже наступного дня після матчу деякі ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що «Кузіва забрала машина швидкої допомоги, і доправила до лікарні». Насправді ж, усе обійшлося. Віталій Кузів перебував у машині швидкої допомоги кілька хвилин, а згодом повернувся на поле та дограв матч до фінального свистка арбітра.

Нагадаємо, що чернівецька «Буковина» перемогла тернопільську команду з рахунком 2:0.