УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Український футбольний клуб звільнив трьох гравців через побиття таксиста

14/08/2018
Український футбольний клуб звільнив трьох гравців через побиття таксиста

Рівненський "Верес" звільнив футболістів Антона Котляра, Віктора Барабаша та Дмитра Заїкина через інцидент, що стався 11 серпня у Рівному, а саме через те, що гравці напали на таксиста. 

– Керівництво клубу надасть повне сприяння правоохоронним органам в процесі розслідування інциденту з ймовірним нападом згаданих екс-гравців «Вереса» на таксиста. В разі доведення провини, винуватці мають бути покарані згідно чинного законодавства України. 

Керівництво Народного клубу «Верес» вважає абсолютно неприпустимою таку поведінку гравців. Футбол – це явище, покликане пропагувати здоровий спосіб життя, цивілізований розвиток суспільства, культуру вболівання і відпочинку. Професійні футболісти мають бути взірцем і прикладом для молоді. Стверджуємо, що НК «Верес» (Рівне) і надалі буде категоричним та нетерпимим до проявів агресії і неспортивної поведінки, як футболістів, так і інших офіційних представників клубу, – йдеться у заяві клубу. 

Як повідомляла прес-служба патрульної поліції Рівненської області, до поліції звернувся таксист та повідомив, що пасажири, яких він перевозив, відмовилися розраховуватись за надані послуги, побили його та втекли.

Таксисту викликали "швидку", після чого він написав заяву щодо побиття. Нападників розшукали менш ніж за годину на вул. Чорновола. Хлопці поводили себе зухвало та агресивно, стверджували, що послугами таксі не користуються, людей не б’ють. Але таксист в даних особах упізнав своїх кривдників. Двох молодиків 21-го та 25-ти років перевірили на стан алкогольного сп`яніння в медичному закладі та передали слідчим для встановлення обставин справи та притягнення винних до відповідальності.