8

Український гімнаст Ігор Радівілов виборов “золото” етапу Кубка світу

24/02/2019

Гімнаст Ігор Радівілов показав відмінний результат в опорному стрибку.

Український гімнаст Ігор Радівілов завоював золоту медаль на етапі Кубка світу в австралійському Мельбурні, показавши кращий результат в опорному стрибку, повідомляє НОК України.

Українець Радівілов показав результат 14,949 бала, випередивши найближчого переслідувача у вигляді француза Лорі Фраска на 49 сотих бала. Третє місце зайняв британець Домінік Каннінгем з результатом 14,748 балів.

Нагадаємо, в листопаді Радивилів став переможцем етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходив в Котбусі.

Також гімнаст був визнаний спортсменом місяця в листопаді за версією Національного олімпійського комітету України.

Зазначимо, що Радівілов є бронзовим призером Олімпіади-2014 в опорному стрибку, ставав срібним призером Європейських ігор, а також вигравав "срібло" на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу.

Як повідомлялося, раніше надскладний стрибок назвали на честь українського гімнаста Радівілова. Йдеться про елемент, який наш спортсмен продемонстрував на Олімпіаді в Ріо-2016.