Український плавець феєрично завоював друге золото чемпіонату Європи

09/08/2018

Михайло Романчук став найкращим на дистанції 800 метрів

Український плавець Михайло Романчук завоював "золото" на дистанції 800 метрів вільним стилем на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Глазго. Це вже третя медаль Романчука на цьому чемпіонаті.

Час Романчука – 7.42,96, який став національним рекордом. Другим подолав дистанцію італієць Грегоріо Пальтріньері (7.45,12), а третім фінішував німець Флоріан Веллброк (7.45,60).

Раніше Романчук виграв золото на дистанції 400 метрів вільним стилем, а також срібло в запливі на 1500 метрів.

Слід відмітити, ще один український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

"Це історія! Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе", – сказав Говоров після змагань.

На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв "бронзу".