Головні новини

Український скелелаз здобув друге золото у суперфіналі

29/07/2018

Український скелелаз Даниїл Болдирєв виборов другу поспіль золоту медаль на етапі Великого кубка світу у дисципліні “швидкість”, інформують у  Спортивному Комітеті України. Спортсмен продемонстрував найкращий час сезону і подолав необхідну дистанцію за 5 хвилин 58 секунд.

На змагання до італійського міста Арко прибули представники 20 країн світу.

Одесит Даниїл Болдирєв у суперфіналі зустрівся з росіянином Олександром Шиловим. Він переміг противника з відривом у 12 сотих секунди.

Це вже друга золота медаль українця в сезоні 2018 року. Своє перше золото він взяв на етапі у французькому Шамоні 12 липня. Тоді він теж змагався у фіналі з росіянином Дмитром Тимофієвим. Болдирев випередив суперника на декілька секунд та прийшов до фінішу за 6,08 секунди.

У 2014 році Данило він тріумфував на чемпіонаті світу, встановивши світовий рекорд.

На початку липня у швейцарському Вілларсі на ще одному етапі Кубку світу Данило здобув бронзу, також у дисципліні “швидкість”. У травні спорсмен на Кубку світу у Китаї також виборов бронзову медаль.