Інші види спорту

Український спортсмен сенсаційно виграв чемпіонат світу з паркуру

11/10/2017

Олександр Титаренко став найкращим фріранером планети

Українець Олександр Титаренко переміг на змаганнях з паркуру Red Bull Art of Motion, що проходив на грецькому острові Санторіні.

На шляху до перемоги Олександр спочатку переміг у кваліфікаційних змаганнях, потім завоював право виходу у фінал, де продемонстрував свою майстерність. У вирішальній частині турніру український спортсмен отримав від суддів високі 415 очок. Друге місце із 386 балами в активі посів американець Натан Ватсон. Третім став грецький атлет Дімітрій Кирсанідіс (384 очок).

Потрібно відзначити, що судді не акцентували увагу на висоту стрибків. Для перемоги необхідно було показати унікальний стиль та оригінальність рухів. Крім того, український атлет ще й став переможцем номінації "Найкращий трюк".
"Я все ще не можу повірити в це! Я приїхав сюди, сподіваючись лише пройти кваліфікацію. Зараз увесь світ вітає мене з перемогою. Це честь бути серед найкращих спортсменів світу. Я просто шокований", – сказав Титаренко після свого виступу.

Автор матеріалу: Олександр Волос