УКР
App for android App for apple

Український суперваговик відправив свого суперника в нокаут за 1,5 хвилини бою

27/08/2018
Український суперваговик відправив свого суперника в нокаут за 1,5 хвилини бою

Український боксер Владислав Сіренко завершив перемогою в першому раунді бій на професійному рингу з конголезцем Рокі Каленгою. Бій відбувся 26 серпня в Преторії (Південна Африка).

Український суперважкоатлет – 23-річний киянин Владислав Сіренко (9-0, 8 КО) здобув свою дев'яту перемогу на професійному рингу.

"Рокі Каленго почав поєдинок дуже нервово і хаотично, намагаючись заштовхати і забити Влада розуміючи – на повній дистанції йому Сіренка не вдасться подолати. Влад спокійно відпрацював у захисті і контратаках, завдавши на сотій секунді поєдинку лівий боковий, розірвав печінку Рокі. Той впав на канвас і зумів піднятися на рахунку рефері "вісім", але продовжити бій не зміг, тому рефері зупинив поєдинок", – підписав епохальне відео Юрій Несеренко в соцмережі.

Нагадаємо, Владислав Сіренко працює з колишнім тренером Володимира Кличка і Олександра Усика Джеймсом Алі Баширом. В травні 2017 року він вперше провів поєдинок на професійному рингу. У його кар'єрі це восьма дострокова перемога в першому раунді.