УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українського атлета дискваліфікували за “неповагу до національної форми”

30/07/2018
Українського атлета дискваліфікували за “неповагу до національної форми”

Антон Грабовський відсторонений від змагань на півроку

Федерація легкої атлетики України повідомила про дискваліфікацію бігуна Антона Грабовського за неетичні висловлювання на адресу екіпіровки збірної України, яка була надана технічним партнером. Спортсмен був відсторонений на шість місяців починаючи з 22 липня.

На думку представників федерації, вчинок Грабовського поставив під загрозу контракт організації з технічним партнером і інтереси легкоатлетів збірної. Спортсмен на своїй сторінці в Instagram опублікував кілька фотографій в новій формі, іронічно відгукнувшись про її якість.

Пізніше на своєму каналі в YouTube атлет дав зрозуміти, що не згоден з рішенням ФЛАУ, але попросив уболівальників не переживати, оскільки в період дискваліфікації пропустить тільки одні змагання – чемпіонат Європи з кросу, на якому і зовсім міг не виступити.

Крім цього Грабовський заявив, що насправді форма йому сподобалася, незважаючи на те, що він отримав тільки 6 найменувань з 22 можливих. Також атлет не знайшов підтвердження слів ФЛАУ, що «повага до національної формі входить в обов'язки спортсмена, як члена Федерації легкої атлетики України». За словами Грабовського, такого пункту серед обов'язків атлетів немає.

Крім цього Грабовський закликав інших українських спортсменів не боятися висловлювати свою думку і залишатися особистостями: