Українці стали призерами на чемпіонаті Європи з аквабайку

18/07/2018

Українці здобули дві срібні нагороди на чемпіонаті Європи з аквабайку.

Призерами стали Андрій Єгельницький та Ілля Василенко.

У Бельгії на озері Lacs of Eau d’heure завершився чемпіонат Європи з аквабайку European Jettribe Jetski Championship 2018.

Близько 400 спортсменів з різних куточків світу змагались з фристайлу та кільцевих перегонів на сидячих і стоячих байках з різними можливостями тюнінгу, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Україну на першості континенту представляли 10 спортсменів. У підсумку на рахунку збірної дві срібні медалі.

Одним із віце-чемпіонів Європи став Андрій Єгельницький, який здобув срібло у фристайлі. Також спортсмен виступав в класі Pro-am ski Lites, але тут залишився на 13-й сходинці.

Другу срібну медаль збірної здобув юніор Ілля Василенко, який виступав у класі Rec-Lite Spark. У цьому ж класі ще один українець Макар Марченко став п’ятим.

Богдан Сухецький у класі Veterans Ski GP зупинився за крок до п’єдесталу та посів четверте місце. Валерій Доага та Софія Марченко стали сьомими у класах Novice Ski Lites та ladies rec-lite Spark відповідно.

Це був дуже крутий досвід. Вперше ми змогли взяти участь у змаганнях такою великою збірною. З нами починають рахуватись на міжнародній арені, з кожним роком ми стаємо все більш конкурентними – прокоментував виступ збірної Єгельницький.

Цими вихідними у Дніпрі відбудеться ІІ етап чемпіонату України, а фінал національних змагань з аквабайку проходитиме у середині вересня у Києві.