Українці увійшли в топ-15 естафети на Кубку світу з біатлону

12/01/2018

Збірна Норвегії виграла чоловічу естафету на п'ятому этапі Кубку світу з біатлону сезону 2017/2018 років в Рупольдінгу.

Норвезькі біатлоністи допустили сім промахів, але не дозволили своїм конкурентам навіть наблизитися до себе. Відрив на фініші навіть дозволив Йоханнес Тіннесу Бьо тріумфально перетнути стрічку з прапором в руці.

Другими до фінішу прийшли французи. Вони використовували тільки шість додаткових патронів, але в підсумку програли переможцям майже півхвилини. Бронзові медалі дісталися команді Росії, яка провела гонку з чотирма промахами.

Збірна України досить довго йшла в першій десятці, але невдала стрільба на третьому етапі у виконанні Володимира Семакова опустила нашу команду за межами топ-20. Завершував гонку Дмитро Підручний поліпшив показники нашої збірної і підняв її до двадцятки кращих, фінішувавши 15-им.

Жіноча естафета, на яку українські вболівальники покладають великі надії, відбудеться в суботу, 13 січня. Початок – о 15:30 за київським часом.

Нагадаємо, що у вчорашній індивідуальній гонці дві українки увійшли в топ-5, лише трохи не дотягнувши до медалей. Юлія Джима стала четвертою, а слідом за нею фінішувала Валя Семеренко.

Перед цим в чоловічій індивідуальній гонці в топ-30 увійшов Дмитро Підручний, а легендарний Уле-Ейнар Бьорндален не пробився на Олімпіаду-2018.