Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Українці завоювали Кубок Націй на турнірі з веслування в Римі

04/08/2016
Українці завоювали Кубок Націй на турнірі з веслування в Римі

В італійській столиці Рим проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах "Дракон" серед юніорів, юнаків та дорослих. Українська національна збірна команда з веслування 20 разів підіймались на п’єдестал пошани. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає Корупція.Спорт.

За результатами змагань серед 17 країн-учасниць наші співвітчизники вибороли 12 комплектів "золотих" (із них 10 вибороли дорослі та 2 юнаки), 6 комплектів "срібних" (із них 5 дорослі та 1 юнаки) та 2 комплекти (дорослі) бронзових нагород.

Таким чином вперше за всю історію континентальних змагань з веслування на човнах "Дракон", українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула Кубок націй.

Друге місце посіла збірна Угорщини – 6 "золотих", 2 "срібних" та 4 бронзових комплектів медалей, на третій сходинці команда Німеччини – 4 "золотих", 2 "срібних" та 5 бронзових комплектів медалей.

Додамо, що дівчата національної збірної стали абсолютними чемпіонками Європи з веслування на човнах "Дракон", виборовши перші місця у всіх дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.