УПЛ: Динамо в меншості втратило очки з Олександрією

10/12/2017

У неділю, 10 грудня, в матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу київське Динамо в гостях зіграло внічию з Олександрією (0:0).

У першому таймі запам'ятався момент у екс-футболіста Динамо Андрія Цурікова, який мало не скористався помилкою Миколи Морозюка. Динамівець невдало відпасував назад на партнера, Цуріков виявився спритнішим, промчався ближче до воріт і обвідним ударом закручував м'яч повз голкіпера – трохи неточно.

У Динамо був момент за участю Віталія Буяльського, який з меж штрафного пробив вище воріт. А на останній хвилині першого тайму Станіславу Кулішу зовсім трохи не вистачило, аби вивести свою команду вперед – форвард після удару головою не влучив у ближній кут.

Основні події другого тайму розгорнулися під завісу, коли Динамо великими силами пішло вперед. В одному з моментів Артем Бесєдін міг скористатися тм, що воротар не втримав м'яч, але не вийшло. Віктор Циганков наважився на дальній удар – Юрій Паньків врятував свою команду.

Не обійшлося без вилучення: на 78-й хвилині Бесєдін заробив другу жовту картку і достроково залишив поле. Арбітр порахував, що форвард симулював порушення правил. Першу картку футболіст отримав в епізоді з нападом на воротаря.

Найнебезпечніший момент був у Циганкова, якого віч-на-віч зі стражем воріт вивів Буяльський, однак Віктор не скористався своїм шансом.

Олександрія – Динамо 0:0

Олександрія: Паньків, Гітченко, Цуріков, Бондаренко, Пашаєв, Запорожан, Довгий (Каленчук, 90), Банада, Чеботаєв, Пономар (Козак, 90), Куліш (Сітало, 59)

Динамо: Бущан, Кендзьора (Гармаш, 74), Кадар, Хачеріді (Пантіч, 46), Морозюк, Буяльський, Шепелев, Шапаренко (Бесєдін, 62), Циганков, Піваріч, Мораес

Попередження: Банада, 15, Гітченко, 67, Пашаєв, 83 – Пантич, 47, Бесєдін, 67, Буяльський, 67, Шепелев, 82

Вилучення: Бесєдін, 78 (друге попередження)