УПЛ: Динамо знищило Карпати

30/07/2017

Київське Динамо здобуло впевнену перемогу в домашньому матчі над Карпатами (5:0) в рамках 3-го туру української Прем'єр-ліги.

Кияни впевнено почали матч і вже на 9-й хвилині зуміли відкрити рахунок завдяки красивій комбінації на правому фланзі, завершальною ланкою в якій став Віталій Буяльський. Після голу динамівці трохи зменшили темп, проте Карпатам ніяк не вдавалося створити момент біля чужих воріт. У підсумку перша половина зустрічі закінчилася з мінімальною перевагою господарів.

Того, що в другому таймі воротареві гостей ще чотири рази доведеться діставати м'яч з власних воріт, не очікував практично ніхто. Ключовий момент матчу виник в період з 55-у по 62 хвилину, коли київській команді ще тричі вдалося засмутити воротаря Карпат – в воротах суперника двічі відзначився Циганков і один раз Мбокані.

Рахунок став розгромним, проте Динамо на цьому не зупинилося. За 7 хвилин до кінця основного часу матчу Циганков оформив свій перший хет-трик у кар'єрі і встановив остаточний рахунок на табло – 5:0.

Таким чином, Динамо продовжує набирати обертів, з кожним матчів показуючи гру все краще і краще. Після цієї перемоги кияни стали одноосібними лідерами УПЛ. Попереду у команди Хацкевича виїзний матч в Швейцарії в рамках кваліфікації Ліги чемпіонів.

Динамо – Карпати 5:0

Голи: Буяльський 9, Циганков 55, 62, 84, Мбокані 59.
Динамо: Рудько, Кендзьора, Мбокані (Кравець 63), Кадар, Хачеріді, Буяльський, Віда, Корзун, Циганков, Ярмоленко (Гусєв 67), Шепелев.
Карпати: Мисак, Ткачук, Мірошниченко, Лобай, Лебеденко (Бусько 88), Кльоц, Рібас, Худоб'як (ді Франко 65), Чачуа (Аркес Бласко 65), Гуцуляк, Нестеров.