УПЛ: Шахтар сенсаційно втратив очки в матчі зі Сталлю

28/10/2017

Донецький Шахар розписав нічию зі Сталлю з Кам'янська

У 14-му турі української Прем'єр-ліги донецький Шахтар у Харкові приймав Сталь з Кам'янська. Перед матче команди знаходились на різних полюсах турнірної таблиці.

Підопічні Паулу Фонсеки зуміли організувати швидкий м'яч. Факундо Феррейра продовжив лік забитим м'ячам, замкнувши класну передачу від Богдана Бутка. Після забитого голу гірники продовжили контролювати хід гри, проте небезпечних моментів біля воріт Сталі не виникало.

На 65-й хвилині нагадав про себе Марлос, який тільки-но вийшов на замін. Натуралізований бразилець обігрався з Тайсоном та перекидав Германа Пенькова, проте м'яч зрадницькі опустився на поперечину.

А за хвилину Сталь відповіла забитим м'ячем. Обрадович за меж карного майданчика обвідним ударом пустив м'яч у нижній кут – 1:1.

Вже у додатковий час чудовий момент вирвати перемогу мав Факундо Феррейра, проте удар аргентинця з декількох метрів прийшовся в руки голкіперу.

В підсумку нічия – 1:1.