УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“Усе найкраще попереду”: дізнайтеся, як живе після операції один із найтяжчих пацієнтів проекту “Я соромлюсь свого тіла”, Іван Павлюк

09/06/2018
“Усе найкраще попереду”: дізнайтеся, як живе після операції один із найтяжчих пацієнтів проекту “Я соромлюсь свого тіла”, Іван Павлюк


"Я соромлюсь свого тіла" соціальний проект, який вже допоміг тисячам українців впоратися з проблемами зі здоров'ям, які не давали їм жити повноцінним життям. У кожному місті, куди прибуває команда лікарів, до їх фургончика вишиковується черга із потенційних пацієнтів. Їм довіряють, а це вже великий крок до одужання. 

Одним із таких пацієнтів, який довірився телепрограмі й не побоявся заявити про свою проблему на цілу країну, став Іван Павлюк. У хлопця рідкісне захворювання хвороба Ольє. Руки Івана деформувалися і досягли просто нечуваних розмірів. Через це хлопець не міг упоратися навіть з найпростішими побутовими завданнями. Саме це і привело 19-річного пацієнта на проект. 

Лікарі провели обстеження і виявили, що новоутворення на руках хлопця доброякісні, проте тенденція до неконтрольованого поділу клітин. Тобто у будь-який момент вони можуть переродитися у злоякісні. Іван став одним із найтяжчих пацієнтів програми за всі сезони. Після досліджень і обстежень, фахівці прийняли непросте рішення: ампутувати Іванові обидві руки до ліктя і поставити високофункціональні протези. З їх допомогою Іван Павлюк зможе робити не лише легкі побутові справи, але зможе писати та малювати. Фахівці за кордоном лише розводили руками, а українські спеціалісти вирішили у будь-якому разі взятися за хлопця і допомогти в його біді. 

Спочатку хірурги провели ампутацію лівої руки, а потім правої, оскільки пацієнт правша. Так Іван зможе легше перенести операцію психологічно. Зараз Іван чекає на протези, які також поставлять йому по черзі, щоби мозок легше звикав до них. Іван відверто говорить про свою хворобу, а минулого року взагалі здивував усю країну: Іван Павлюк дав інтерв'ю відеоблогерові, де розповів про своє життя після ампутації. Ви можете переглянути це відео вище.

Зараз хлопець намагається звикнути до думки, що проблему майже повністю подолано. Залишився маленький крок, який Іван обов'язково зробить. А ми, у свою чергу, бажаємо йому успіху і віримо, що хлопець обов'язково пізнає усі радості здорової людини.