УКР
App for android App for apple

Усик: у Бріедіс нудний стиль, але я поважаю його

21/01/2018
Усик: у Бріедіс нудний стиль, але я поважаю його

Чемпіон WBO у важкій вазі Олександр Усик (13-0, 11 КО) поговорив про своє майбутній півфінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії проти Майріс Бріедіс (24-0, 18 КО).
«Що я думаю з приводу бою в Ризі? Нехай Бріедіс думає про це, а не я. Все, що я знаю, це те, що мої співвітчизники приїдуть в Ригу, щоб підтримати мене.

Бій з Бріедіс – найбільший поєдинок у моїй кар'єрі.  У мене є пояс WBO, а у нього титул WBC. Його пояс зеленого кольору, а мені подобається цей колір, тому я не можу дочекатися, щоб отримати його.

Мені нема чого сказати про Бріедіс. Його стиль нуднуватий, але я поважаю його. Він чемпіон світу, так що він хороший боксер.

Я поважаю всіх своїх суперників, навіть Марко Хука, який погано говорив про мене і штовхнув мене на прес-конференції. Я знаю, через що боксери проходять, щоб вийти на ринг. Це вимагає багато зусиль, і я завжди буду поважати це », – наводить слова Усика BoxingScene.

Півфінальний бій WBSS між чемпіоном WBO Олександром Усиком і володарем титулу WBC Майріс Бріедіс відбудеться 27 січня на 10-тисячній арені в Ризі.