УКР
App for android App for apple

Усик зробив сенсаційну заяву перед боєм з Гассієвим

17/07/2018
Усик зробив сенсаційну заяву перед боєм з Гассієвим

Українського чемпіона до поєдинку готуватиме його катмен.

Чемпіон світу WBC, WBO Олександр Усик оголосив про припинення співпраці з тренером Сергієм Ватаманюком напередодні фінального бою Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) проти росіянина Мурата Гассієва. 

"Він не був моїм тренером по-справжньому, просто допомагав готуватися в деяких нюансах. Зараз ми розлучилися, тому що його робота не допомагала мені розвиватися. Я не хочу працювати з людиною, просто щоб хтось був. Ватаманюк – хороший хлопець, але насправді це не професія", – розповів Усик в інтерв’ю офіційному сайту WBSS

Зазначимо, що Ватаманюк допомагав тренувати Усика усю його професійну кар'єру. Після того, як Усик розлучився з американцем Джеймс Алі Баширом, він почав готуватися до боїв саме під керівництвом Сергія. Також допомагав з тренуваннями і батько Василя Ломаченка Анатолій. 

Готувати Усика до фіналу WBSS буде його катмен Расс Анбер.

"Він пише план, виправляє усе в моїй роботі … Такий собі куратор, який допомагає мені", – додав Усик.

Додамо, що раніше про припинення співпраці з Ватаманюком оголосив Денис Берінчик.

Нагадаємо, бій заплановано на 21 липня, проте ходять чутки про його можливий зрив. Сам Сашко заявив, що йому байдуже, де битися і він 

Усик про можливий зрив бою з Гассієвим: хіба я виглядаю так, ніби боюся битися де-небудь?
готовий зустрітися з Гассієвим. Спочатку ця зустріч була запланована на 11 травня, але її довелося перенести через травму українця. 

 

??????#usyk17

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)