УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

В Україні попрощалися з молодим перспективним спортсменом

17/07/2018
В Україні попрощалися з молодим перспективним спортсменом

Із відомим українським мотогонщиком, 19-річним Андрієм Бессоновим попрощалися в Харкові.
6 липня його переїхала автівка. Машина продовжила рух, поки не врізалася в дерево на узбіччі.

"Того дня Андрій їхав на велосипеді, — розповідає мати Ольга Бессонова. — Автомобіль "Тойота Прадо" на низькій швидкості почав повертати і зачепив сина. Водійка натиснула на газ і переїхала Андрія. Він помер у лікарні."

За кермом автівки перебувала місцева 58-річна Ольга Котова. Її не затримали. На допит до слідчого жінка не прийшла.

"Бачили, що велосипедист рухався по проспекту Правди в сторону проспекту Науки на дуже маленькій швидкості. Toyota Prado рухалася в зустрічному напрямку і на маленькій швидкості почала повертати.
Після того як вона його зачепила, він почав падати і виставив ногу, і сперся на ногу щоб не впасти, а вона в цей час додає повний газ збиває його … а потім вона почала топтати його колесами",
– розповіли очевидці родичам хлопця.

Андрій Бессонов зайнявся перегонами на мотоциклах 14-річним. Навчався в бельгійській та іспанській школах мотокросу. 2016-го на чемпіонаті України здобув "золото", за рік — "срібло". Давав уроки професійного водіння. Навчався на економічному факультеті Харківського університету ім. Василя Каразіна. Його поховали на міському кладовищі "Жихар-2" поряд із дідом. Він теж був професійним мотогонщиком.