В українській Прем’єр-лізі “Шахтар” вдало обіграв “Олександрію”

15/09/2018

У центральному матчі 8 туру української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" на виїзді з рахунком 2:0 здолав "Олександрію".

Рахунок у поєдинку був відкритий на 26-й хвилині. Голкіпер господарів Юрій Паньків далеко вийшов з воріт і Марлос підрізав м'яча у ворота "Олександрії" – 0:1.

Олександрійці могли швидко відігратися, але удар Артема Поляруса з вигідної позиції прийшовся вище воріт.

"Гірники" у перші 45-ть хвилин більше не загрожували воротам "Олександрії", а господарі поля продовжували грати в атакувальний футбол. На 45-й хвилині вже після удару Станіслава Мікіцея у гру вступає Андрій П'ятов.

У другому таймі гольових моментів біля обох воріт вже вистачало. На 52-й хвилині Сергій Болбат мав забивати, але з метрів 14-ти пробив вище воріт. В атаці у відповідь "Олександрія" мала нагоду зрівняти рахунок, але Дмитро Шастал ударом головою з кількох метрів пробив прямо в руки П'ятову.

На 73-й хвилині ще один гольовий момент був в олександрійців. Після навісу з флангу бив головою Євгеній Банада і знову прямо в руки П'ятову. Така ж небезпечна атака була і у донеччан, та удар Мораєса з метрів десяти парирував Паньків.

На 88-й хвилині "Шахтар" піймав на контратаці "Олександрію" і Віктор Коваленко після пасу Алана Патріка пробив Паньківа – 0:2.

Зазначимо, 16 вересня київське "Динамо"  проведе свій матч 8 туру проти "Зорі".